Interstellar Uzay Sergisi

Interstellar Uzay Sergisi, Torium Alışveriş Merkezi’nde sizleri bekliyor…

Editör

İrem Çamarası


Marjinol Ekibi

Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaşım Paylaşım 0
Okunma Okunma 220

Pek çoğumuz küçüklüğümüzden beri uzayın derinliklerini merak ediyoruz. Bu yüzden izlediğimizde bizi en çok etkisi altına alan filmlerden biri de Interstellar olmuştur. Uzay hakkında birçok film izlemiş, kitap okumuş olabilirsiniz. Fakat en kapsamlı deneyimi, İstanbul Torium Alışveriş Merkezi’nde 4 Haziran - 4 Eylül arasında ziyaretçilerle buluşacak olan sergide yaşayacağınızı tahmin ediyorum. Interstellar Uzay Sergisi ile 2030 senesinin teknolojisine gideceksiniz.

Bilim, sanat ve teknolojinin hangi boyutlara ulaşacağını göreceğiniz sergide uzayın gizemlerine de göz atma şansı bulacaksınız. Sergi, video mapping ile 3 boyutlu ve etkileşimli enstalasyonların artırılmış ve sanal gerçeklilik teknolojilerini, 360 derece sonsuzluk algısıyla ziyaretçilerine sunuyor. Big Bang’den kara deliklere, Mars yüzeyinden Ay yüzeyine, Güneş sisteminden yıldızlara uzanan uzay yolculuğunu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Eğer sizin de en gizemli bulduğunuz konu uzayın derinlikleriyse, 4 Eylül tarihine kadar sürecek olan bu sergiye mutlaka uğrayın…

İrem Çamarası


Facebook'ta Paylaş
Twitter'da Paylaş
Facebook'ta Paylaşım Paylaşım 0
Okunma Okunma 220

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Keşifler

Tekerrürden İbaret Ekibi22.03.2016

Editörün seçimi

Diğer marjinoller